Türk Tekstilinde her zaman öncü konumda olan Caner Bebe 1978 yılında Sultanhamam’da Tekstil iş kolunda faaliyete başlamıştır.
Her sezon tüketicilerine çok seçenekli ürünler sunan Caner Bebe, dünyadaki teknolojij gelişmeleri yakından takip ederek tekstil iş kolunda büyük yatırımlar gerçekleştirmiş ve böylece dünya tekstilinde çocuk giyiminde öncü olan firmalarla rekabet edebilme fırsatını yakalamıştır.
1992 yılında İstanbul Avcılarda’da dünya standartlarında 4000m2 kapalı alanda kurdukları modern tesisleriyle faaliyetlerini sürdüren Caner Bebe çocuk giysilerinde kullanılan kumaşları büyük bir bölümünü kendi tesislerinde özel olarak üretmektedir.
Kumaşlar, çevreci,çocuk sağlığına elverişli ve içinde katkı maddesi olmayan türdendir.
Caner Bebe ürünlerini uluslararası stilist ve modelistlerle hazırlamaktadır. Her sezon 500-600 model desen ve renk ile tüketicilerine ürünlerini sunan Caner Bebe her ihtiyaca cevap veren
geniş ürün yelpazesi,çevrenin korunmasındaki duyarlığı,çocuk giysilerindeki öncülüğü ile Türkiye’de hep ilk sıralarda yer almaktadır.


Hem üründe hemde hizmette “Önce Kalite”yi gözeten Caner Bebe, sorumluluk bilinçlerinin güvenirliklerinin,iş ciddiyetlerinin kendilerine hem yurt içinde hemde yurt dışında saygınlık kazandırdığını belirtiyor.
Türkiye’nin tüm satış noktalarında ürünleri bulunan Caner Bebe ayrıca dünyanın bir çok ülkesine ihracat gerçekleştiren Türkiye’nin en büyük kuruluşlarındandır.
Caner Bebe’nin başarısı,ileriye dönük olmak,dünyadaki gelişmeleri yakından takip etmek,tekstil iş koluna yatırım yapmak,teknolojik gelişmelere ve çalışmalara yer vermek gibi ana ilkelere dayanmaktadır.
Bugün yıllık 600 bin adet üretimi olan Caner Bebe, 03′aydan 10 yaşa kadar çocuklarımızın dış giyimindeki tüm ihtiyaçlarını karşılıyacak kıyafetler üretmektedir.
01. 01. 2009 tariihinde patentini aldığı MAİA BABY KIDS markası ile iç pazara yeni bir ivme kazandırırken aynı zamanda dış pazardaki payınıda her geçen gün yükseltmektedir.